מאיקו הנדסה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של Gattefosse, מיצרניות חומרי הגלם לתעשיית הפרמצבטיקה המובילות בעולם. החומרים שמציעה החברה הינם בדרגת Pharma Grade ובעלי אישור GMP ותעודות אנליזה המעידים על עמידה בתקנים מחמירים. החומרים השונים משמשים, בין היתר, לייצור טבליות, קפסולות, נרות, משחות, סירופים ומיקרו אמולסיות. בין לקוחותיה של מאיקו הנדסה נמנות רבות מחברות הפרמצבטיקה המובילות בישראל.

החומרים שמציעה מאיקו הנדסה הם מהאיכותיים והמתקדמים ביותר בתחומם. הם מתאפיינים ביציבות רבה ומעניקים ליצרנים גמישות מרבית בשלבי בחירת החומרים והייצור. בין היתר, מאפשרים החומרים לייצר מוצרים בשלב אחד, תוך חיסכון ניכר בזמן ובאנרגיה.

לרשות מאיקו הנדסה חומרי גלם מתקדמים לייצור נרות, לרבות פתילות על בסיס MONO/ D / Triglycerides. החומרים השונים מיועדים לשימוש עם החומרים הפעילים השונים במגוון פורמולציות ותהליכי הייצור שונים של הנרות.

מאיקו הנדסה משווקת אקסיפיינטים המיועדים לייצור קפסולות. החומרים המתקדמים תורמים לתפקודו של החומר הפעיל בקפסולות, באמצעות שחרור מושהה שלו, זירוז הפירוק שלו ושיפור כושר הספיגה שלו.

על מנת להתמודד עם הטעם המר ועם טעמי הלוואי של תרופות רבות, מציעה מאיקו הנדסה חומרי מיסוך נטולי טעם, אשר מצפים החומר הפעיל ומקלים על בליעתו.

הלובריקנטים של מאיקו הנדסה אחראים על גיבוש האבקות השונות, מהן מורכבות טבליות. החומרים השונים מתאפיינים ביציבות רבה ועומדים בדרישות המחמירות של פרמקופיאה –

USP-NF/EP/JPE. החברה מציעה שני סוגי לובריקנטים:

  • לובריקנט המשמש כחומר קושר ומתמוסס במערכת העיכול.
  • לובריקנט המשמש לייצור טבליות לשחרור מושהה, המאפשרות שחרור אחיד של החומר הפעיל בטבליה, לאורך היממה.