מאיקו הנדסה מספקת לתעשיית הדפוס מגוון רחב של חומרי גלם לשיפור איכותם של דיו ולכה לדפוס. בין סוגי הדפוס להם מספקת החברה פתרונות נמנים: · דפוס אופסט · דפוס דיגיטלי · הזרקת דיו · דפוס פלקסו · הדפסת אריזות · הדפסה על גבי טקסטיל

מגוון התוספים שמציעה מאיקו הנדסה מקנים לדיו וללכה לדפוס שורה ארוכה של יתרונות: עמידות רבה לשחיקה ולחדירת מים; מניעת הקצפה והיווצרות בועות בתהליך ייצור הדיו ובעת היישום שלו; ייצוב והרטבת פיגמנטים, למניעת התגבשות וליצירת פיזור אחיד ויציב, לאורך זמן; הורדת מתח הפנים של מערכות מבוססות מים וממס, לצורך שיפור האדהסיה, ההרטבה והברק של פני השטח; הקניית גימור מט; שיפור רבות מתכונותיו של דיו לדפוס.

מערך התוספים הנרחב מספק פתרון הן למערכות צבעים המתייבשות בטמפרטורת החדר והן למערכות המתייבשות באמצעות קרינת UV.

המסמיכים של מאיקו הנדסה משפרים את יכולת השליטה בצמיגות ובאופן הזרימה של הדיו. השימוש במסמיכים מונע שקיעת פיגמנטים ומלאנים, בעת אחסון הדיו ומשפר את יכולות העיבוד ואת תוצאות ההדפסה.

קטלוג השרפים והאמולסיות המגוון של מאיקו הנדסה מאפשר ללקוחותיה, מתחום הדפוס, להשיג את התוצאות הטובות ביותר, תוך התאמה אישית לצרכיהם:

  • אמולסיות – מגוון רחב של אמולסיות איכותיות, המעניקות מענה לשלל צרכים מקצועיים: טחינת פיגמנטים לדפוס, הדפסה ועוד.
  • שרפים – שרפים מוצקים, במגוון דרגות משקל מולקולאריות, ושרפים על בסיס מים המאפשרים יצירת דיו ולכה לדפוס באיכות הגבוהה ביותר. השרפים השונים מספקים מענה לכל דרישה, לרבות מסיסות, פיזור צבע והרטבת פיגמנטים.

דיספרסיות הננו האיכותיות של מאיקו הנדסה (פיגמנטים מיוחדים לתחום ה-InkJet, בגודל סאב מיקרוני), מציעות שורה ארוכה של יתרונות, לרבות סינון קל, אחוז מוצקים גבוה, יכולת כיסוי מעולה ויציבות. הדיספרסיות מוצעות במגוון רחב של פיגמנטים ומונומרים.

מאיקו הנדסה מייצגת בבלעדיות את חברת Eternal הטייוואנית, מספקיות חומרי הגלם המובילות בעולם לתחום ההדפסה ב-UV. המגוון הרחב של מונומרים ואוליגומרים, שמציעה החברה, מרחיב את טווח האפשרויות הניצבות בפני לקוחותיה –מגוון דרגות גמישות, טווח צמיגות נרחב, פונקציונליות רבה יותר ועוד.

בתחום הפיגמנטים להדפסה, מציעה מאיקו הנדסה מגוון פתרונות:

  • פיגמנטים עם אפקט פנינה, של חברת Oxen, בשלל גוונים ואפקטים: Silver white, Interference, Golden, Metal, Multi Color, Crystal, Intense Sparkle
  • פיגמנטים פלואורסנטים (Fluorescent Pigments) בשלל צבעים של חברת Vicome Corp, המיועדים להדפסה על גבי טקסטיל ומוצרי נייר. כמו כן, מציעה החברה סדרה מיוחדת של פיגמנטים בגודל ננומטרי, המתאימים ל Inkjet.